FK Pardubice U-17

FK Viktoria Žižkov FK Pardubice U-17 0 : 6 (0 : 2) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 22. kolo | 02.05.2015 | Stadion Horní Měcholupy

Výhra nad posledním Žižkovem

22. kolo

FK Viktoria Žižkov - FK Pardubice U17  0:6 (0:2)

V Horních Měcholupech nás čekal poslední tým tabulky. Po náročném programu jsme hráče nabádali k ostražitosti a k dobrému vstupu do utkání. Ten nám vyšel nad očekávání. Po dorážce Panchártka a úspěšném trestném kopu Mužíka byl stav 2:0 ve 14. minutě. Pardubice předvedly do pauzy ještě několik dobrých kombinací, ale v koncovce chyběl větší klid. Po přestávce měli domácí dvě příležitosti na změnu skóre, ale nedali a přišel trest v 59. minutě z hlavy Jiráska 3:0. Tato branka definitivně zlomila žižkovský odpor a naši hráči si vytvořili řadu příležitostí ovšem využili ,,jen'' tři a to 2x Mužíkem a jednou Vaškem. Utkání se dohrávalo zcela pod kontrolou pardubického celku. Pochvala pro celý tým za zodpovědný výkon.

Branky: Mužík 3, Jirásek, Panchártek, Vašek.

Sestava FK PCE U17: Šmíd - Šafařík, Lněnička, Vávra, Zelinka (50. Novák), Mužík, Vašek (75. Jirka), Müller, Nikodém (60. Březina) - Panchártek, Jirásek (70. Spěvák).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 03.05.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )