FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 2 : 1 (1 : 0) FK Pardubice U-17 Bohemians Praha 1905

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 19. kolo | 12.04.2015 | Stadion Ohrazenice

Penaltová výhra U17 nad klokany

19. kolo ČLD U17

FK Pardubice U17 - Bohemians Praha 1905  1:1 na pen. 4:2

Sérií zápasů s pražskými mužstvy odstartoval duel na Dukle a pokračoval nyní s Bohemians 1905. V prvním poločase si náš tým vytvořil několik šancí ovšem prosadil se až ve 31. minutě hlavou Panchártek. O pět minut mohl navýšit vedení Mužík, ale z malého vápna mířil pouze do břevna. Do kabin šli naši hráči pouze s jednobrankovým vedením. Po změně stran se pražané tlačili více před naši branku a odměnou jim bylo vyrovnání v 63. minutě, kdy využili naši špatnou rozehrávku. Do konce zápasu měla Bohemka více ze hry a mohla i rozhodnout pět minut před koncem zápasu nastřelila tyč. Stav 1:1 se již nezměnil a tak přišli na řadu pokutové kopy. Dvě penalty Letáček chytil a přispěl tak k zisku dalšího bodu, když naše pokutové kopy postupně proměnili Mužík, Jirka, Nikodém a Vávra.

Odehráli jsme další vyrovnané utkání. Pochvala pro Panchártka, který odehrál velmi dobré utkání.

Fakta - branka: Panchártek. Rozhodčí: Brychta - Čech, Svědiroh.

Sestava FK PCE U17: Letáček - Zelinka, Vávra, Lněnička, Jirka - Novák (55. Jirásek), Müller, Šafařík, Nikodém - Panchártek, Mužík.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 12.04.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )