FK Pardubice U-17

FK Dukla Praha FK Pardubice U-17 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 18. kolo | 04.04.2015 | hřiště malý Strahov

Třetí jednobranková výhra U17 v řadě

18. kolo ČLD U17

FK Dukla Praha - FK Pardubice U17  0:1 (0:0)

V Praze na Chodově na umělém povrchu se hrál bojovný fotbal s minimem brankových příležitostí. Naši hráči málo kombinovali často ztráceli míče a hra se odehrávala především mezi velkými vápny. V prvním poločase naše největší šance vznikla ve 31. minutě po rohovém kopu, kdy si dezorientovaný obránce Dukly nastřelil břevno vlastní branky. Druhý poločas pokračoval ve stylu prvního až do 60. minuty, kdy přišel na hřiště Šafařík místo sólujícího Vaška. Šafařík naši hru rozhýbal a především zjednodušil. Řadu odražených míčů získal a předal na naše krajní záložníky. Tak vznikla i rozhodující akce v 73. minutě utkání, kdy po levé straně pronikl Nikodém a jeho centr dorazil do branky právě Šafařík - 0:1. Vedení mohl pojistit v 76. minutě Jirásek, který postupoval sám na brankáře, ale jeho lob obránce Dukly na brankové čáře zastavil.

Opět jsme dokázali rozhodnout vyrovnané utkání v závěru zápasu. Pochvala za přístup a zodpovědnost, kdy rozhodl opět jeden gól.

Fakta - branka: 73. Šafařík.

Sestava FK PCE U17: Letáček - Zelinka, Vávra, Lněnička, Jirka - Novák (41. Jirásek), Vašek (60. Šafařík), Müller, Nikodém - Panchártek, Mužík.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.04.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )