FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 1 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-17 FK Jablonec

Česká liga dorostu U-17 2014/2015 | 17. kolo | 29.03.2015 | Stadion Ohrazenice

Další domácí výhra U17

17. kolo ČLD U17 sk. A

FK Pardubice U17 - FK Baumit Jablonec  1:0 (0:0)

Do Pardubic zavítal velmi důrazný Jablonec, což našim hráčům dělalo velké potíže. Hrál se zápas plný osobních soubojů s několika šancemi na obou stranách. V první půli měli velké šance Panchártek a Mužík, ale nebyli úspěšní. I hosté měli ve svých příležitostech nepřesnou mušku. Druhý poločas byl vyrovnaný a bylo jasné, že jeden gól rozhodne. Po výborném zákroku Letáčka, který zneškodnil střelu útočníka Baumitu, rozhodl v 73. minutě po individuální akci Nikodém, kdy se z velkého vápna trefil k levé tyči branky Jablonce - 1:0. V závěru mohl potvrdit výhru Zelinka, ale z dobré pozice nemířil přesně a tak zápas skončil těsným vítězstvím domácích Pardubic.

Tentokrát dle trenérů nebyla hra ideální s plnem nepřesností a málo pohybu bránilo v lepším herním projevu. I proto si velmi důležité výhry váží.

Fakta - branka: Nikodém. Rozhodčí: Drábek (Kolbaba, Jehlár).

Sestava FK PCE U17: Letáček - Zelinka, Vávra, Jirka (41. Březina), Šafařík (41. Jirásek), Müller, Vašek (77. Jantovský) - Panchártek, Mužík (75. Novák).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 29.03.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )