FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 4 : 1 (3 : 0) FK Pardubice U-19 B Jiskra Hořice

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 28. kolo | 31.05.2015 | Stadion Dolíček

Další výhra dorostu U19 B

28. kolo

FK Pardubice U19 B - TJ Jiskra Hořice  4:1 (3:0)

V utkání mužstev z čela tabulky se hrál pohledný fotbal s kombinačními akcemi na obou stranách. Ve 26. min. odcentroval Kaštánek, jeho centr zpracoval na malém vápně Dvořák a střelou pod břevno otevřel účet utkání - 1:0. Ve 28. min. přišla nejhezčí akce utkání, když po rohu hostů se dostal k míči Mayer, přihrál Doležalovi, který našel Svatoně jehož přihrávku za obranu do sóla zužitkoval Mayer - 2:0. Ve 35. min. využil po rohu Kaštánka střílenou přihrávku Stránského dorážkou Dvořák a upravil na poločasových 3:0.

Po přestávce naši hráči pokračovali ve výkonu z prvního poločasu a již ve 49. min. si hostující Šeda srazil střílenou přihrávku před branku Brože a stanovil stav na 4:0. V 59. min. rozhodčí neuznal gól Brože pro ofsajd a v 77. min. pěknou střelu Fejla zastavila tyč hostující branky. Od tohoto okamžiku však naše aktivita nepochopitelně uvadala a vrcholem byla akce hostů, když po přečíslení čtyř na jednoho upravil na konečných 4:1 hostující Hlušička.

Po celé utkání, až na posledních 15 minut jsme byli lepším týmem a svým vítězstvím jsme potvrdili první místo v tabulce. Pochvala od trenérů za výkon pro stoperskou dvojici Dvořák s Nepivodou a s chutí hrajícího Karvánka.

Fakta - branky: 26. a 35. Dvořák, 28. Mayer, 49. vlastní Šeda - 87. Hlušička. Rozhodčí: Trocha (Zita, Pagáč). ŽK: 0:1. Diváků: 40.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Karvánek, Dvořák (82. Gašpar), Nepivoda, Žoček (42. Brož) - Doležal (76. Barbarič), Stránský, Kaštánek (46. Buš), Zelenka - Svatoň (65. Fejl), Mayer. Připraven Švadlenka.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 03.06.2015 | Zdroj fotky: redakce )