FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 5 : 1 (4 : 0) FK Pardubice U-19 B Sokol Třebeš

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 20. kolo | 05.04.2015 | UMT Ohrazenice

Další výhra B dorostu

Utkání dvou týmů z čela tabulky Východočeského přeboru dorostu slibovalo hezkou podívanou. Na ohrazenické umělé trávě však domácí dokráčeli k další jasné výhře.

20. kolo

FK Pardubice U19 B - TJ Sokol Třebeš  5:1 (4:0)

V prvním poločase se to splnilo a již v 10. min. Kaštánek odcentroval a jeho přetažený míč na zadní tyči číhající Mayer zpracoval a uklidil do branky - 1:0. Utkání pokračovalo v dobrém tempu více ze hry měli naši hráči, avšak pozorná obrana hostí si se všemi příležitostmi dokázala poradit. Ve 30. min. Gašpar krásnou střelou trefil tyč a to byl signál ke tříminutovce, která rozhodla celé utkání. Ve 31. min. po rohu Buše míč krásně ve vápně zpracoval Gašpar, obhodil si obránce hostí a zvýšil na 2:0. Ve 32. min Molek ve středu hřiště vybojoval míč, prostrčil ho za obranu na nabíhajícího Mayera a ten po kličce gólmanovi zvýšil již na 3:0. Ihned po rozehrání ve 33. min. získal míč Buš, přihrál na vápno Gašparovi a ten střelou k tyči stanovil konečné skóre poločasu na 4:0.

I druhý poločas byl od začátku opět v režii domácíh a již ve 48. min. Buš prostrčil do lajny Brožovi a jeho střílenou přihrávku před branku dorazil a završil tak svůj hattrick Mayer - 5:0. Tento stav pardubické hráče uspokojil, v tempu hry polevili a soupeř vyrovnal opticky hru v poli. Výsledkem byla branka v domácí síti, když po rohu na zadní tyči stojící hráč hostí vystřelil, Pšenička jeho střelu vyrazil, ale k noze Sobotky, který upravil na 5:1. Do konce druhého poločasu se již nestalo nic, co by stálo za zaznamenání.

Trenéři domácího týmu byli spokojeni pouze s výkonem v prvním poločasu, kdy pochvalu zaslouží střelec tří branek Denis Mayer.

Fakta - branky: 10., 32. a 48. Mayer, 31. a 33. Gašpar - 74. Sobotka. Bez karet. Rozhodčí: Robert Šlor z Černé za Bory (Ujec, Klír). Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Žoček (72. Fejl), Dvořák, Nepivoda, Staněk - Doležal (83. Karvánek), Gašpar (64. Barbarič), Molek (46. Brož) - Mayer, Buš. Dále připraveni: Zelenka, Švadlenka.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 06.04.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )