FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 5 : 2 (4 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Náchod

VČ přebor dorostu U-19 2014/2015 | 16. kolo | 02.04.2015 | Stadion Dolíček

Čtvrteční výhra B dorostu

Vložené 16. kolo Východočeského přeboru se na Zelený čtvrtek muselo vzhledem k počasí přeložit z Dolíčku na umělou trávu do Ohrazenic.

16. kolo

FK Pardubice U19 B - FK Náchod U19 B  5:2 (4:0)

Začátek utkání domácím vyšel a již ve 2. minutě po kombinaci na hranici vápna přišlo prostrčení za obranu na Mayera a ten odražený míč uklidil poprvé za záda hostujícího gólmana - 1:0. V 10. min. se ocitl sám před prázdnou brankou Mayer, ale k údivu všech netrefil. Ve 12. min. se opět Mayer dostal do sóla, ale brankář Náchoda jeho akci zneškodnil.  V 15. min. pardubický tým podržel Švadlenka, když zneškodnil sólový nájezd hostujícího Gidiona. V 16. min. Mayerovu přihrávku za obranu využil Stránský a střelou podle gólmana zvýšil na 2:0. Ve 30. min. po výkopu brankáře hostů se k míči dostal Gašpar, prostrčil za obranu Brožovi a jeho střílenou přihrávku před branku dorazil Mayer - 3:0. Další stoprocentní šanci spálil Stránský ve 34 min., když své sólo neproměnil. Výsledek prvního poločasu stanovil ve 35. min. opět Mayer, když odražený míč za obranu hostů doběhl Doležal, vrátil míč před branku a bylo to 4:0. V prvním poločasu domácí na hřišti dominovali, stínem je tragické proměňování vyložených, ale i 11 !!! ofsajdů domácích hráčů.

I druhý poločas začal pro slibně. V 51. min. unikl po lajně Brož a jeho střílenou přihrávku před branku dorazil Buš - 5:0. Tato situace však k údivu všech  byla to poslední ke koukání, co domácí hráči v utkání předvedli. Ti se uspokojili s výsledkem a hra upadla do podprůměru. Hráči neplnili to, co měli, někteří si na hřišti dělali co chtěli a další se po hřišti motali jak "housata"... Soupeř toto vycítil, začal dorážet a výsledkem bylo korigování výsledku dvěma brankami v 73. a 86. minutě, když jim domácí brankové příležitosti vypracovali sami svými neuvěřitelnými chybami.

Trenéři domácího týmu konstatovali, že takovýto výkon v mistrovském utkání je nedůstojný hráčů našeho oddílu.

Fakta - branky: 2., 30. a 35. Mayer, 16. Stránský, 51. Buš - 73. Panenka, 86. Urban. Bez karet. Rozhodčí: Jonáš Klír - Pagáč, Rázek. Diváků: 20.

Sestava FK PCE U19B: Švadlenka - Žoček (73. Fejl), Dvořák, Nepivoda, Kaštánek (62. Barbarič) - Doležal, Stránský, Gašpar, Brož - Mayer, Buš. Dále připraven Pšenička.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 04.04.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )