FK Pardubice B

FC Žďár n. S. FK Pardubice B 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Přátelská utkání B-týmu 2014/2015 | přátelské utkání | 31.01.2015 | UMT Žďár n/S.

Bezbranková remíza rezervy na Vysočině

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FK Pardubice B  0:0

Fakta - bez branek. ŽK: 2:0.

Sestava FK PCE B: Čihař (75. Karapetyan) - Mandutz, Pešek, Němeček, Fidler - Portyš, Šejvl, Křivka, Pražák - Jiroutek, Rydval. Střídali: Konvalina, Špidlen.

Ke svému druhému přípravnému zápasu zajížděla pardubická rezerva na umělou trávu k tradičnímu soupeři do Žďáru nad Sázavou, který je účastníkem divizní skupiny D. Utkání sice skončilo bez branek, ale rozhodně se bylo na co dívat a hrál se fotbal ve slušném tempu. Na vyložené šance vyhráli hosté 2:3 a kombinačně působili dobrým dojmem.

Pavel Němeček, hrající trenér Pardubic B: " V dalším přípravném utkání jsme se střetli s kvalitním soupeřem. Jsme rádi, že se v utkání objevovali takové fotbalové a taktické prvky, které bychom po hráči chtěli vidět i v mistrovských utkáních. Hráči k utkání přistoupili zodpovědně a je velká škoda, že jsme naše snažení nezúročili brankou, protože několik málo šancí jsme si vytvořili. "

Příští utkání v neděli 8.2. v 15,30 FK PCE B - SK Pardubičky (hř. UMT Ohrazenice).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 31.01.2015 | Zdroj fotky: redakce )