FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Mladá Boleslav

1. dorostenecká liga 2014/2015 | 40. kolo | 21.02.2015 | UMT Ohrazenice

24. kolo I.DL U19

V úvodním jarním domácím utkání jsme přivítali na UMT celek FK Mladá Boleslav.

FK Pardubice U19 - FK Mladá Boleslav   0:1 (0:0)

Branka: 60. Kořínek. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Štěrba z Ostrova (Kvaček, Starý). Diváků: 100.

Sestava FK PCE U19: Hrnčíř - Řehák, Koblížek, Matějka, F. Pánek - D. Pánek (55. Bydžovský), Kovář, Málek, Uhlíř - Huf, Formáček (70. Valenta).

Celkem nervózní utkání jsme mohli rozhodnout již v prvním poločase, jenže Huf v první šanci minul Formáčkovu přihrávku, když předtím obral o míč obránce, pak opět Huf trefil hlavou pouze břevno po centru Filipa Pánka a Formáčkovu střelu na poslední chvíli vytěsnil obránce mimo. Ve druhém poločase nás soupeř potrestal po standardní situaci - 0:1. Snaha o vyrovnání nebyla účinná, Uhlířova střela po zpětné přihrávce Málka byla slabá a doprostřed branky, trestné kopy Hufa létaly mimo a v závěru prudká hlavička Matějky branku rovněž minula. Branku dokázali vstřelit pouze hosté a tak si odvezli všechny body.