A-tým | 22.11.2017

Co čeká A-tým v lednu? Opět Tipsport liga!

V sobotu sehraje A-tým na trávníku ve Frýdku-Místku poslední utkání podzimní části FNL a poté se uloží ke krátkému odpočinku. Zajímá vás, co čeká náš tým krátce po "úvodním hvizdu" kalendářního roku 2018?

Pardubický tým se sejde ve středu 3. ledna 2018 a už pár desítek hodin poté ho čeká první přípravné utkání. Klub se znovu přihlásil do zimní Tipsport ligy, v níž jsme byli zkraje roku 2017 úspěšní. Dokázali jsme probojoval až do finálového televizního utkání, až tam jsme našli přemožitele v domácím FK Mladá Boleslav.

Také v příštím ročníku tradiční soutěže se zúčastníme skupiny, hrané v Brně. A věřte tomu nebo ne, ale složení "naší" skupiny je totožné s tou z předchozího ročníku! Čekají nás tedy souboje s prvoligovou Zbrojovkou Brno, účastníkem FNL Znojmem a slovenskou Skalicí. Pokud by pardubický tým uspěl, finálový turnaj je předběžně plánovaný na 24. a 25. ledna 2018.

Mezi zápasy Tipsport ligy, ve dnech 8. - 14. ledna 2018 čeká na pardubický tým zimní soustředění ve Špindlerově mlýně.

FK Pardubice v základní skupině Tipsport ligy

sobota 06.01.2018
13:00 FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice (UMT Brno)
středa 17.01.2018