U-9 (2014) | 13.11.2017

Krásný bronz z Hradce

O víkendu jsme se zúčastnili dvoudenního halového turnaje FFA CUP 2017 v Hradci Králové, na kterém jsme ve velké konkurenci obsadili krásné 3. místo.

V sobotu jsme v hale na Háječku odehráli 4 zápasy základní skupiny D. Po výborném začátku, kdy jsme porazili Sigmu Olomouc a Viktorii Žižkov, přišla zasloužená prohra s Trutnovem a těsná prohra s bílým mužstvem Hradce Králové. Přesto jsme jako nejlepší tým ze 3. míst postoupili do bojů o 1.-10. místo.

Výsledky v základní skupině D:

FK Pardubice - SK Sigma Olomouc 3:1

FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov 3:2

FK Pardubice - MFK Trutnov 2:5

FK Pardubice - FC Hradec Králové bílí 2:3

Do nedělních bojů ve skupině E jsme vstoupili vítězstvím nad "černým" mužstvem Hradce Králové, následovala remíza s jejich "bílými" kolegy a jednoznačné vítězství nad Bohemkou. V posledním, oboustranně krásném zápase s Libercem nám remíza zajistila postup ze 2. místa do semifinále.

Výsledky ve finálové skupině E:

FK Pardubice - FC Hradec Králové černí 4:3

FK Pardubice - FC Hradec Králové bílí 2:2

FK Pardubice - FC Bohemians Praha 5:0

FK Pardubice - FC Slovan Liberec 4:4

V semifinále jsme se utkali s pozdějším vítězem ze Slavie. Soupeř byl fotbalovější, techničtější, ale nám se díky velké bojovnosti podařilo 2 sekundy před koncem vyrovnat. V penaltovém rozstřelu jsme jednou zaváhali a tak nás čekal zápas o bronz s Libercem. V něm jsme po boji zvítězili a získali brozové medaile.

Semifinále:

FK Pardubice - SK Slavia Praha 2:2 (pen 2:3)

Zápas o 3. místo:

FK Pardubice - FC Slovan Liberec 1:0

Sestava:

Martin Holešinský, Ondřej Hlušička, Jakub Flaška, Peter Bachratý, Petr Janovský, Martin Machač, Nikolas Linha, Tobias Tunheber, Vojtěch Netolický

Hodnocení trenéra:

V sobotu nám vázla útočná fáze, kdy jsme se až na 1. zápas vůbec neprosazovali, chyběl důraz a nasazení. V neděli to bylo úplně o něčem jiném, kluci si věřili, nebáli se soubojů 1:1 a byli důzazní v koncovce. Každopádně kluky musíme za celý turnaj moc pochválit. Dokázali si, že mohou hrát s každým, ale také to, že bojovat se musí pořád (viz. výpadek s Trutnovem). Týmy jako Slavia a Olomouc nám pak ukázaly, že je třeba na trénincích stále tvrdě pracovat. Velká gratulace Nikolovi k ceně pro nejlepšího brankáře turnaje!

CELKOVÉ POŘADÍ:

18. MFK Karviná

19. MFK Chrudim

20. FK Ústí nad Labem

(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.11.2017 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis