F:L | 10.10.2017

Pojedenácté proti Vlašimi, s níž jsme doma ještě neprohráli

Když přijede na Vinici Vlašim, neodváží si tři body. Toto pravidlo platí už pět let, prakticky od našeho postupu do FNL. A věříme, že toto pravidlo bude v platnosti i po sobotním utkání!

sc

Pardubický tým hraje ve druhé nejvyšší soutěži už šestou sezónu a počet týmů, se kterými se utkává v každé z nich, se stále tenčí. Jde o Varnsdorf, Ústí nad Labem, Sokolov a právě o Vlašim, kterou hostíme v sobotu na stadionu Pod Vinicí.

Na hřišti soupeře, na skromném vlašimském stadionku, tam se nám příliš nedaří. Body jsme z Vlašimi přivezli naposledy před více než 5 lety (!), ale náladu si proti Středočechům spravujeme doma. Z pěti vzájemných duelů jsme žádný neprohráli a tři z nich vyhráli.

Ze vzájemných utkání nás hodně mrzí ten poslední, možná si jarní duel na Vinici pamatujete i vy. Dlouho jsme vedli po Petráňově gólu z první půle, ale vlašimský Janda minutu před koncem vyrovnal na 1:1… Pojďte se podívat na přehled našich utkání proti tomuto protivníkovi!