F:L | 12.09.2017

V sobotu proti Znojmu. Kup si vstupenku online!

Líbí se vám postavení našeho A-týmu v tabulce FNL? Nám ano, vstup do sezóny se nám vydařil. V závěru týdne si můžeme ještě polepšit, hostíme Znojmo a podporu fanoušků budeme potřebovat.

Přijďte v sobotu 16.9.2017 na Stadion Pod Vinicí, proti 1. SK Znojmo FK se hraje v tradičním čase od 10:15 hod. a vstupenky si můžete zakoupit již nyní! Online prodej vám nabízí možnost zakoupit si elektronickou vstupenku s předstihem a vyhnout se tak zdržení u pokladny. Což si mnozí fanoušci při minulých zápasech pochvalovali.

Pokud kliknete na banner na titulní stránce webu (tentýž je i u tohoto článku!), nabídne se vám možnost zakoupit si vstupenku na kterýkoliv z našich podzimních zápasů. Tedy včetně toho sobotního proti Znojmu…

Nalákat by vás mohla například možnost zakoupení vstupenky na hlavní tribunu, pro sobotní duel je jich ještě několik a to na velmi zajímavá místa! Zkrátka vyzkoušejte tuto možnost a my věříme, že budete spokojeni!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.09.2017 | Zdroj fotky: redakce )

ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama