A-tým | 01.09.2017

Reprezentace U20 v Portugalsku vítězná

Minulý týden jsem vás informovali o tom, že čtveřice hráčů našeho A-týmu byla nominována k zápasům české reprezentace do 20 let. Ta má za sebou první utkání, v čtvrtek se představila v Portugalsku.

Z našeho kvartetu nastoupili v základní jedenáctce Michal Surzyn a Tomáš Ladra, v závěru zápas se na trávník dostal i Ladislav Mužík. A výsledek byl víc než potěšující, český tým totiž vyhrál na půdě silného protivníka 3:0!

Portugalsko "20" - Česká republika "20" 0:3 (0:2)

Branky: 17. a 58. Turyna, 42. Hlavatý.

Sestava ČR: Sáček - Hellebrand, Král, Chaluš, Surzyn- Havelka, Wiesner - Vodháněl (88. Mužík), Hlavatý (71. Janetzký), Ladra (88. Kuchta) - Turyna (71. Klíma). Trenér Krejčí.

Dalším soupeřem českého týmu v soutěži bude v pondělí 4. září od 18:00 v Praze na Julisce Německo. Vstupné na zápas je zdarma.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.09.2017 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis