U-16 | 20.08.2017

Vítězný vstup U-16 do soutěže s Varnsdorfem

V prvním mistrovském utkání jsme přehráli Varnsdorf.

FK PARDUBICE – FK VARNSDORF U-17 4:1 (2:0)

Branky: 4. Vilím (Pithart), 20. Slavík, 77. Doleček (Vilím), 80. Koukola (Kurka) – 51. Soupeř.

Sestava FK PCE: Bureš – Kalaš, Koukola, Kurka, Slavík (74. Vondráček) – Pithart (69. Almeida), Čermák, Šimek, Šámal (72. Doleček) – Klímek (50. Koutský), Vilím.

Utkání pro nás začalo dobře a brzy jsme vstřelili branku Vilímem. Pak jsme přežili ojedinělou šanci soupeře a naopak Slavík nás pěknou střelou poslal do dvougólového vedení. Byli jsme stále aktivní, ale další tři výborné příležitosti ke zvýšení skóre jsme promarnili. Jak už to bývá, soupeř z rychlého brejku snížil a dostal se zpět do zápasu. Do žádné větší šance jsme ale Varnsdorf nepustili, naopak my jsme další tři vyložené šance zazdili. Až v závěru zápasu se nám podařilo navýšit skóre, když skóroval Doleček po přihrávce Vilíma a v poslední minutě pečetil výsledek Koukola hlavou po rohu Kurky. Kluky chválíme za snahu o fotbalový projev, prakticky po celý zápas jsme byli lepší a fotbalovější, vypracovali si hodně šancí a pouze naše špatná koncovka držela Varnsdorf v zápase. Promarněné šance nás naštěstí nakonec nemrzely a nepřipravily nás o zasloužené vítězství.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.08.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama