A-tým | 16.08.2017

Vstupenky na utkání A-týmu online!

Našim fanouškům jsme líbili, že počínaje utkáním proti FK Ústí nad Labem nabídneme možnost zakoupit si vstupenky na náš zápas online. Slib plníme, čtěte naše aktuální informace!

Na úvod: kdo z našich fanoušků nebude chtít využít možnost zakoupit si vstupenku online, může se spolehnout na dosavadní variantu, tedy její nákup v pokladně před výkopem utkání.

Nicméně službu, umožňující zakoupit si vstupenku online a vynechat na stadionu frontu u pokladny, vnímáme jako výrazný posun kupředu. Fanouškům se tak nabízí šance obstarat si vstupenku s předstihem a pochopitelně mají možnost vybrat si místo na tribuně k sezení. Což je téma, na které padala v minulosti řada dotazů. I pro aktuální utkání proti Ústí nad Labem zůstávájí některá místa na hlavní tribuně volná!

Svou vstupenku, zakoupenou elektronicky, si můžete s předstihem vytisknout doma, případně přijít se zaslaným QR kódem ve vašem mobilním telefonu přímo ke vstupu na stadion Pod Vinicí. Počítač si načte QR kód vaší vstupenky - a jste na stadionu…

Úhradu vstupenky lze provést buď platební kartou, či bankovním převodem, zkrátka standardními postupy. Vyzkoušejte a v sobotu se na vás těšíme na Vinici!

VSTUPENKY NA NAŠE UTKÁNÍ KOUPÍTE ONLINE ZDE

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.08.2017 | Zdroj fotky: redakce )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet