U-16 | 13.08.2017

U-16 padla v přestřelce s Trutnovem

V zápase plném branek jsme nakonec nestačili na Trutnov U-17.

FK Pardubice - MFK Trutnov U-17 5:7 (2:2)

Branky: 25. Šámal (Kurka), 38. Kurka, 57. Almeida (Paulus), 64. Paulus z pen., 80. Almeida (Slavík) – 2., 16., 49., 55., 67. z pen., 69., 71. Soupeř.

Sestava 1. poločas: Jedlička – Vondráček, Kalas, Koukola, Kurka – Pithart, Šimek, Čermák, Šámal – Vítek, Vilím.

Sestava 2. poločas: Hlous – Bartoš, Zezulák, Almeida, Slavík – Koutský, Březina, Netolický, Paulus – Klímek, Doleček.

Zápas byl skutečnou přípravou na mistrovské boje, kde nás čekají povětšinou o rok starší protihráči. Výškově i váhově jsme celkem výrazně zaostávali. Bohužel fotbalově se nám zápas příliš nevydařil. V zápase jsme udělali příliš mnoho chyb, které soupeř trestal. Některé byly naprosto školácké a úplně zbytečné. Každý poločas odehrála jiná sestava. Dvakrát se nám podařilo srovnat soupeřův dvougólový náskok. Za stavu 4:4 jsme šli během chvíle dvakrát sami na branku, ale neproměnili jsme, bohužel pro nás, nedáš - dostaneš se vyplnilo a po obří chybě jsme vyrobili penaltu, kterou trutnovští proměnili. V euforii pak vstřelili další dvě branky a výsledkově zápas zlomili ve svůj prospěch, my jsme v závěru pouze korigovali. Drtivá většina hráčů zůstala fotbalově daleko za očekáváním, k tomu jsme vyrobili spoustu zbytečných chyb v rozehrávce i v dostupování soupeře při bránění. Zápas nám ukázal ale i některá pozitiva. Někteří hráči se solidně poprali s posty, na kterých nejsou úplně zvyklí. Kluci si osahali, jak bude vypadat většina zápasů v soutěži. Nečeká nás nic lehkého a máme na čem pracovat.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.08.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro