Pohár | 08.08.2017

Chceme si z Písku odvézt postup, říká trenér Krejčí

Do jednoho z nejhezčích českých měst se ve středu po poledni vydá pardubický A-tým. Na stadionu v Písku se totiž od 17:00 hod. uskuteční utkání 2. kola MOL cupu s domácím FC. A nepochybujte o tom, že pardubický tým chce na jihu Čech vyhrát!

V MOL cupu bude naším protivníkem celek FC Písek, účastník ČFL. A to znamená, že pardubický tým nečeká nic lehkého. "Dá se očekávat, že sestava se bude lišit od té, která v sobotu vybojovala výhru nad Frýdkem-Místek," naznačuje pardubický trenér Jiří Krejčí. "Je to logické. Máme tady hráče proto, aby hráli a pohárový zápas je ideální šance proto, aby nastoupili i méně vytížení hráči."

Ale to, že sestava bude odlišná, nic nemění na původním plánu. "My chceme utkání určitě vyhrát a postoupit do dalšího kola poháru, kde bychom mohli narazit na zajímavého soupeře," slibuje pardubický trenér.

Utkání na stadionu v Písku začne ve středu v 17:00 hod., na našem facebookovém profilu přineseme předzápasový přímý vstup (v 16:55 hod.) a průběh souboje 2. kola MOL cupu nabídne v textové podobě server Onlajny.com.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.08.2017 | Zdroj fotky: redakce )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus