A-tým | 03.08.2017

Od soboty vstupenky s QR kódem, příště také s elektronickou vstupenkou!

V sobotu uvidíte, že vstupenky na naše první domácí utkání jsou graficky hodně odlišné od těch z minulých sezón. Méně barevné (nebo chcete-li nebarevné) a s unikátním QR kódem, který bude snímat čtečka u vchodu. Přechod na tento typ vstupenek má své opodstatnění.

Změna jejich desingu je totiž jen prvním krokem, ten další bude následovat již při příštím domácím utkání. Rozhodli jsme se totiž umožnit našim fanouškům vynechat frontu u pokladny a mít šanci si svou vstupenku, zakoupenou elektronicky, s předstihem vytisknout doma. Nebo přijít se zaslaným QR kódem ve vašem mobilním telefonu přímo ke vstupu.

Slibujeme si od toho pružnější odbavování fanoušků u pokladen, což oceníme/te při zápasech s vyšší návštěvou. Věříme, že taková situace nastane ve 3. kole MOL cupu, které je na programu začátkem září a kdy můžeme narazit na kvalitního ligového protivníka.

Také bychom rádi ujistili ty fanoušky, kterým slova jak je „QR kód“ nic neříkají, že i nadále bude možné si vstupenku zakoupit u pokladny standardním způsobem, jako jste činili doposud.

OR kód obsahují také všechny Klubové karty, Press karty, VIP karty i Permanentní vstupenky, které opravňují ke vstupu na utkání. I jejich majitelé jsou povinni si tuto kartu nechat načíst čtečkou u vchodu na stadion.

O zahájení prodeje elektronických vstupenek vás budeme informovat na našem webu www.fkpardubice.cz

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.08.2017 | Zdroj fotky: redakce )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet