A-tým | 10.07.2017

Látal a Sokol odehrají v Pardubicích celou sezónu

Dva z testovaných hráčů, olomoucký odchovanec Radek Látal a hráč Zbrojovky Brno Pavel Sokol zůstanou v Pardubicích celou příští sezónu. S vedením obou klubů došlo k dohodě o ročním hostování zmíněných hráčů na východě Čech.

"Již jsme dohodnutí na ročním hostování Radka Látala," potěšila čerstvá informace od pardubického sportovního manažera Víta Zavřela. Radek Látal (na titulním snímku) zatím naskočil do všech přípravných utkání a pomalu se sžívá s týmem, v sobotní přípravě proti Jablonci střídal do druhého poločasu na kraji zálohy Mužíka.

Pavel Sokol se v přípravných zápasech dobře uvedl v obranné řadě a tak není divu, že přišla snaha pardubického vedení o získání tohoto šikovného bojovníka. "Povedlo se, i Pavel Sokol nám pomůže v příští sezóně," podělil se o další dobrou zprávu Zavřel.

Smlouva byla nabídnuta také Martinovi Tulachovi, aktuálně se vedou jednání také o tom, aby Jan Prosek, hráč pražské Slavie, setrval v Pardubicích na ročním hostování.

Pavel Sokol před přípravným utkáním proti Sigmě Olomouc

(Autor: Radek Klier | Datum: 10.07.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet