B-tým | 25.06.2017

B muži a mládež znají své soupeře a los

V sobotu 24. června 2017 se v Praze konal Losovací aktiv Řídící komise fotbalu v Čechách (ŘKČ) pro soutěžní ročník 2017/2018. Aktiv řídil sekretář ŘKČ Jan Hořejší, kterému sekundoval předseda STK ŘKČ Martin Drobný a své si klubům řekla i předsedkyně ŘKČ Dagmar Damková. Pardubický klub tradičně zastupoval generální sekretář Lukáš Ouředník, který si přivezl níže uvedené informace.

Divizní skupina C, ve které je zařazena pardubická rezerva opět doznala několika změn v účastnících. Do ČFL postoupilo Ústí nad Orlicí a do krajských přeborů sestoupila Kutná Hora, Přední Kopanina a Náchod. Nováčky soutěže bude vítěz Libereckého přeboru FK Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou, dále tři první celky Středočeského přeboru a to FK Brandýs nad Labem, Čechie Vykáň a FK Zbuzany, které na poslední chvíli nahradily původně třetí tým z Pražského přeboru SK Uhelné sklady Praha. Z divizní skupiny A byla do "céčka" zařazena opět pražská Admira. Naopak do skupiny B byla přeřazena Ostrá.

Složení Divize C je tedy následující: 1. TJ Dvůr Králové nad Labem, 2. FK Admira Praha, 3. TJ Spartak Chrastava, 4. FK Turnov, 5. FK Jiskra Mšeno-Jablonec n. N., 6. MFK Trutnov, 7. FK Brandýs n. L., 8. FK Čáslav, 9. FK Pardubice B, 10. FK Kratonohy, 11. TJ Sokol Živanice, 12. FK Čechie Vykáň, 13. SK Vysoké Mýto, 14. FK Letohrad, 15. FK Zbuzany 1953, 16. FK Kolín.

V prvním kole pardubičtí pojedou stejně jako vloni do Čáslavi, ve druhém do Kolína, ve 3. kole přivítají Kratonohy a následovat bude derby v Živanicích. Soutěž začíná o víkendu 12. - 13. 8. 2017.

Dále se pochopitelně losovaly i soutěže mládeže a pardubický klub má zastoupení ve všech úrovních soutěží.

V 1. Celostátní dorostenecké lize (U19 + U17), ze které sestoupila Jihlava a Hlučín a postoupil Frýdek-Místek a Bohemians Praha 1905. Obsazení soutěže: 1. FK Pardubice, 2 FK Teplice, 3. FK Příbram, 4. Fastav Zlín, 5. Bohemians Praha 1905, 6. SK Sigma Olomouc, 7. FC Baník Ostrava, 8. FC Viktoria Plzeň, 9. SK Dynamo České Budějovice, 10. MFK Karviná, 11. MFK Frýdek-Místek, 12. SFC Opava, 13. FC Hradec Králové, 14. Zbrojovka Brno, 15. FC Slovácko, 16. FK Mladá Boleslav, 17. SK Slavia Praha, 18. AC Sparta Praha.

Soutěž zahajuje již 5. srpna a pardubičtí na úvod jedou do Prahy na Slavii a o týden později doma přivítají pražskou Spartu.

V České lize dorostu sk. B budou mít pardubické B dorosty (U18 + U16) následující soupeře: 1. FK Pardubice B, 2. FK Varnsdorf, 3. FC Hradec Králové B, 4. FK Náchod, 5. Bohemians Praha 1905 B, 6. FK Mladá Boleslav B, 7. AC Sparta Praha B, 8. FK Dukla Praha, 9. SK Admira Praha, 10. FK Teplice B, 11. MFK Chrudim, 12. FK Ústí nad Labem, 13. FC Slovan Liberec, 14. FK Jablonec, 15. FK Čáslav, 16. FC Olympia Hradec Králové.

Soutěž začína o víkendu 19. - 20. 8. 2017. Pardubice na úvod přivítají Varnsdorf a poté zajíždějí k derby do Hradce Králové.

Svůj los mají za sebou i žákovské soutěže. V elitní České lize žáků (U15 + U14) je těchto čtrnáct týmů: 1. FC Slovan Liberec, 2. FK Příbram, 3. FC Hradec Králové, 4. SK Kladno, 5. Mostecký FK, 6. FC Viktoria Plzeň, 7. AC Sparta Praha, 8. FK Pardubice, 9. SK Dynamo České Budějovice, 10. FK Mladá Boleslav, 11. Bohemians Praha 1905, 12. FK Meteor Praha, 13. SK Slavia Praha, 14. FK Teplice.

Soutěž začína o víkendu 19. - 20. 8. 2017. Pardubice na začátek zajíždějí do Teplic a poté přivítají českobudějovické Dynamo.

Poslední soutěží, ve které má FK Pardubice je Česká liga žáků (U13 + U12), která je nově rozdělena do čtyř skupin po 12-ti účastnících. Skupina D má následující složení: 1. MFK Chrudim, 2. FK Čáslav, 3. FC S&B Vlašim, 4. FC Hradec Králové, 5. SK Vysoké Mýto, 6. FK Pardubice, 7. SK Polaban Nymburk, 8. FK Kolín, 9. FK Mladá Boleslav, 10. FK Náchod, 11. MFK Trutnov, 12. RMSK Cidlina.

Soutěž začína až o víkendu 2. - 3. 9. 2017. Pardubice na úvod jedou do Náchoda a poté doma přivítají Trutnov.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.06.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus