Příprava | 24.06.2017

V prvním přípravném utkání domácí výhra

Dvě branky z první půle rozhodly o tom, že pardubický tým vstoupil do série přípravných utkání vítězně. Na Dolíčku se střetl náš A-tým s juniorkou Slovanu Liberec a zvítězil 2:0.

Přípravné utkání

FK Pardubice - FK Slovan Liberec U21 2:0 (2:0)

Pardubický tým nastoupil s řadou nových tváří a poprvé skóroval již po necelé čtvthodině hry, když se po centru z pravé strany dostal do zakončení Michal Petráň a hlavou otevřel skóre. Pardubice měly i dál převahu a další branka přišla ve 33. minutě. Po další centru z pravé strany se hlavou prosadila nová posila, Nikola Danilovič.

Protože ve zbytku utkání branka nepadla, připsal si pardubický tým výhru v prvním přípravném utkání. Zápas splnil svůj účel, trenéři viděli v akci 18 hráčů. Další zápasová prověrka čeká na A-tým v sobotu 1. července, kdy nastoupí proti ligové Sigmě Olomouc, utkání se hraje od 10:15 hod. ve Slatinicích.

Branky: 14. Petráň, 34. Danilovic. Bez karet. Rozhodčí: Starý z Dřenic (Šlor, Nekvapil). Diváků 45.

Sestavy - FK PCE: Hrnčíř (46. Bartaloš) - Přibyl (46. Fusek), Piroch, Prosek, Sokol - Blanař (46. Látal), Řezníček, Jeřábek (46. Fousek), Danilovic (46. Mužík) - Černý (46. Kovář) - Petráň (46. Hott Bilong).

Liberec: Sova - Čuřík, Šustr, Dvořák, Heppner - Michalec, Lehoczki, Djokić - Šustek, Petr, Gembický.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.06.2017 | Zdroj fotky: Milan Křiček )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau