U-9 (2014) | 12.06.2017

Turnaj Česká Skalice

Hodnocení.

V sobotu jsme se zúčastnili za účasti 28 týmů velmi dobře osazeného turnaje v České Skalici. Ve 4 skupinách se utkalo 7 týmů, vítězové skupin postoupili přímo do semifinále. Kluci si po výborných výkonech vybojovali 2. místo ve skupině, nicméně díky nižšímu bodovému zisku jsme byli odsouzeni k zápasu o celkové 11. místo.

Základní skupina: FK Pardubice - Bohemians 1905 1:1, FK Pardubice - SK Kladno 0:0, FK Pardubice - FK Jablonec 2:1,  FK Pardubice - SK Dobruška/Opočno 1:0, FK Pardubice - Karlovy Vary 3:6, FK Pardubice - FC Hradec Králové 3:1.

O 11. místo: FK Pardubice - Viktoria Plzeň 3:1

V brance se střídali Břéza a Zéťa, v systému 2 obránců, 2 krajních křídel a jednoho útočníka se kluci snažili soupeře neustále napadat, k tomu v některých zápasech přidali i fotbalovost a jen díky jednomu střelecky nepodařenému utkaní s Karlovými Vary si kluci nezahráli semifinále. Chválím všechny kluky za předvedené výkony a rodičům děkuji za diváckou podporu.

(Autor: Baldrych Jan | Datum: 12.06.2017 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis