U-10 (2013) | 08.05.2017

Stříbro z Kochánek

V pondělí jsme se zúčastnili turnaje v Kochánkách. Po nevýrazných výkonech jsme obsadili druhé místo.

Turnaj očima trenéra Lukáše Daňka:
Turnaj s osmi týmy se hrál systémem každý s každým. Úvodní utkání jsme dobře rozehráli s týmem Velkého Meziříčí a asi po 10 minutách jsme vedli 5:0, poté přišlo nepochopitelné polevení, které se promítlo i do dalšího průběhu turnaje. Další zápas se sympaticky hrajícím Kolínem jsme vyhráli o dvě branky po asi nejlepším výkonu na turnaji. Další soupeř nám svoji hrou vůbec neseděl a zaslouženě zvítězil. Tým Hovorčovic na turnaji neztratil ani bod a prohra 1:2 byla ještě milosrdná. Holt bez zápalu, důrazu a pohybu se hrát nedá s nikým. To se objevilo i v dalším utkání, kdy jsme jen remízovali s o rok mladším Chlumcem. V dalším zápase s Meteorem jsme také měli pořádnou porci štěstí, ale alespoň už jsme začali bojovat, což platilo i v následujícím utkání s Motorletem. Výkon v posledním zápase s mladším Motorletem byl opět takový neslaný nemastný, jako celkové účinkování na turnaji.

Nebudeme hodnotit umístění na turnaji, což taková tragédie není, ale nad svým vlastním výkonem, bojovností a zápalem pro hru by se měl každý zamyslet sám. Výjimkou byl snad jen Vojta Čihák, který po celý turnaj předváděl kvalitní výkony a po zásluze byl zvolen nejlepším hráčem turnaje. Děkujeme rodičům za podporu a vzhůru do další práce.

FK Pardubice: Flamík Filip – Čáslavka Ondřej, Procházka Přemek, Stavinoha Jakub, Pavlíček Martin – Čihák Vojtěch, Schejbal Filip – Schejbal Dominik, Bohuněk Petr, Hudák Jáchym

FK Pardubice – FC Velké Meziříčí    5:3

(2x Čihák, Pavlíček, Hudák, Schejbal D.)

FK Pardubice – FK Kolín    2:0

(Schejbal F., Čihák)

FK Pardubice – SK Hovorčovice    1:2

(Čihák)