U-10 (2013) | 30.04.2017

Výsledky 11. kola KM

V sobotu jsme se účastnili jedenáctého kola Krajské miniligy v Nemošicích. Vzhledem k turnaji v Praze jsme postavili jen jediné mužstvo, to obhájilo neporazitelnost v poslední vteřině posledního klání.

První duel s Hlinskem byl bitvou. Skutečně se více bojovalo, než hrálo. Naopak zápas s Nemošicemi se nám povedl nejlépe. Měli jsme herní převahu, snažili se kombinovat a bylo vidět několik pěkných akcí. Závěrečný zápas s Lanškrounem byl symbiózou bitvy i snahy hrát pohledný fotbal, což se chvíli dařilo a chvíli nás sráželo drbání či nezvednutí hlavy při přihrávce. Také množství zahozených tutovek nás stálo v posledním utkání lepší výsledek. Klukům děkujeme za snahu. Velká pochvala míří k Jakubu Stavinohovi, který odehrál výborné zápasy.

FK Pardubice ,,B“: Flamík Filip – Stavinoha Jakub, Dítě Jakub, Pavlíček Martin – Schejbal Filip, Kvaček Matěj – Schejbal Dominik, Kosek Filip, Procházka Přemek

FK Pardubice – FC Hlinsko     4:2

(2x Schejbal D., 2x Kvaček)

FK Pardubice – SK Nemošice     5:0

(Pavlíček, Stavinoha, Kosek, Kvaček, Schejbal D.)

FK Pardubice – TJ Lanškroun     1:1

(Schejbal F.)

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.04.2017 | Zdroj fotky: )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis