A-tým | 21.04.2017

Čtení na víkend: Kronika FK Pardubice 2016

Budete mít o víkendu (nebo kdykoliv jindy) volnu chvíli? Pak vám nabízíme možnost prolistovat si klubou kroniku za rok 2016! Pečlivě jsme pro vás střádali informace o našem klubu, které se objevily v médiích a nyní je zveřejňujeme, ani při tom nemusíte vstát od svých monitorů!

V roce 2016 přistoupil FK Pardubice ke stejnému kroku, jaký činili i jeho předchůdci před mnoha desítkami let - k tvorbě klubové kroniky v "klasickém" stylu.

Kronika FK Pardubice 2016 vznikala v průběhu celého kalendářního roku a v několika ohledech se snažila navázat na kroniky SK Pardubice z válečných let. Totožný byl její rozměr i styl vazby, kterou provedlo Knihařství Hrubá a Vojtíšková v Pardubicích. Na rozdíl od kronik z let válečných byla pro vazbu zvolena červená barva, písmo je zlaté. Na téměř 170 stranách je několik desítek fotografií a velké množství článků, které mapují celý rok v klubu, přičemž prioritou byla pochopitelně činnost tehdy druholigového A-týmu.

Tuto kroniku nabízíme našim fanouškům k prohlédnutí v online listovací verzi. Tu je možné zobrazit i v mobilních telefonech, nicméně komfortnější je prohlížení z osobních počítačů/notebooků.

Kroniku FK Pardubice za rok 2016 najdete na webové adrese www.fkpardubice.cz/kronika2016

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.04.2017 | Zdroj fotky: redakce )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama