U-10 (2013) | 25.10.2016

Výsledky 6. kola KM

V neděli jsme v Chrudimi odehráli šesté kolo Krajské miniligy. Herně se nám povedli tři zápasy, vyhráli jsme však pouze jeden.

Bílé Pardubice předvedli skvělý výkon ve druhé půlce proti Chrudimi. Přitom v tom nebylo nic složitého, kluci jenom makali a bojovali do poslední vteřiny, ono to pak najednou jde. Odhodlání je to první, co musí hráč mít, teprve poté se přidává kombinace a technika. Otázkou zůstává, proč to fungovalo jen v tomto jednom zápase.

Červené Pardubice předvedli nejlepší duel také s Chrudimí. Opět v tom byla bojovnost a snaha urvat každý centimetr ze hřiště. I s Chocní jsme sehráli dobrý zápas, nicméně tempo utkání postupně uvadalo. Z Červeného týmu bychom chtěli pochválit trojici Iwaniec-Kosek-Koutský, neboť krom bojovnosti si několikrát skvěle zakombinovali a s přehledem se dostávali do šancí, které většinou i proměnili. Sice občas byl viděn nějaký nedostup soupeře apod., ale pokud hráči na hřišti makají ze všech sil, občas si dokážou vyhrát či sklepnout míč, tak budeme jen chválit.

Hold nedařit se může, to se stává, ale na hřišti se hráč musí vydat vždy ze všech sil a aspoň trochu u té hry přemýšlet.

FK Pardubice ,,B“ Bílá: Flamík Filip – Čáslavka Ondřej, Procházka Přemek, Stavinoha Jakub – Drobný Lukáš, Vrážel Daniel – Dostál Jan, Schejbal Filip, Veselý Tomáš, Zelinger Jan

FK Pardubice ,,B“ Červená: Shamshom Alessandro – Kvaček Matěj, Pavlíček Martin, Komárek Adam – Hudák Jáchym, Kosek Filip – Zářecký Filip, Vencl Ondřej, Iwaniec Patrik, Koutský Matěj

FK Pardubice ,,B“ Bílá – FK Spartak Choceň     2:4

(Zelinger, Dostál)