Muži | 25.08.2016

V sobotu tři zajímavá utkání v domácím prostředí!

Málokdy se stane, abychom vám nabízeli návštěvu tří atraktivních utkání v domácím prostředí v rámci jednoho dne. Ale v sobotu tato alternativa nastane a tři skvělá utkání vám můžeme jen a jen doporučit!

banner

Sobota je dnem, kdy pardubický A-tým bude hostit v zápase 4. kola Fotbalové národní ligy Baník Sokolov. Asi nemusíme doplňovat, že se hraje na stadionu Pod Vinicí a výkop je v tradiční čas - v 10:15 hod. K tomuto utkání se ještě zítra vrátíme.

Ale fotbalová sobota vám toho v Pardubicích může nabídnout daleko víc. Už od 13:00 hod. čeká náš dorostenecký tým U-19 v Ohrazenicích další utkání nejvyšší soutěže této kategorie, ve kterém hostí 1. FK Příbram. Pokud sledujete náš klubový web, pak víte, že naši mladí hráči ve středu remizovali na půdě Slovácka 0:0 a jsou po třech kolech v tabulce na skvělé 3. pozici!

V sobotu v podvečer, konkrétně od 17:00 hod. se pak na hlavním hřišti v areálu Pod Vinicí představí také náš B-tým. Hostí Sokol Kratonohy a to je soupeř, který má na soupisce celou řadu hráčů v minulosti oblékajících náš dres. Nejznámější jsou zřejmě Pavel Němeček a Martin Klátil. Znalci však zaregistrují v kratonožské sestavě také jméno Davida Čady, bývalého hráče FK AS Pardubice a ještě před rokem tahouna druholigového Baníku Sokolov.

Přijďte v sobotu fandit i dalším našim týmům!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.08.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama