U-9 (2014) | 13.06.2016

Druhé místo.

Pořadí : 1.Nemošice, 2.FK Pardubice, 3.Chvaletice, 4.Přelovice, 5.Bohdaneč, 6.Mnětice, 7.Dašice.

Výsledky : FK - Dašice 10 : 0, FK - Chvaletice 3 : 1, FK - Nemošice 2 : 6, FK - Bohdaneč 13 : 0, FK - Mnětice 8 : 0, FK - Přelovice 9 : 0.

V pátek jsme zaskočili za naše mladší kolegy ve finále okresní soutěže přípravek. Roli favorita jsme tentokrát nepotvrdili a obsadili druhé místo. V zápasech s Dašicemi, Přelovicemi, Lázněmi Bohdaneč a Mněticemi jsme sice soupeře výrazně přehráli a prosadili se i gólově, ale v dalších dvou vyrovnanějších duelech jsme nevyhnuli výrazným chybám. Proti Chvaleticím se nám sice podařilo ještě vyhrát, ale zápas s Nemošicemi ukázal naši slabší stránku. Na začátku jsme vedli, měli několik dalších gólových příležitostí, které jsme ale nevyužili, a nechali jsme soupeře na dostřel a to se nám po jejich šťastném gólu na 2:2 vymstilo. Kluci z Nemošic hlavně díky daleko většímu nasazení a bojovnosti potrestali naše chyby a zaslouženě nás porazili a celý turnaj vyhráli. Z našeho kolektivu zaslouží pochvalu tentokrát snad jen Lukáš Drobný, kterému gratulujeme k titulu nejlepšího střelce turnaje (12 gólů), když spoustu dalších ještě připravil pro spoluhráče.

(Autor: Koblížek Jindřich | Datum: 13.06.2016 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna