U-9 (2014) | 12.06.2016

Bronz z Choltic.

Sestava : Kučera, Stavinoha, Schejbal D., Schejbal F., Koutský, Dítě, Veselý, Bohuněk, Shamshom.

Výsledky : FK-Choltice 9:0, FK-Srch 24:0, FK.Bohemians 12:1, FK-Nemošice 2:3, FK-Chvaletice 2:6.

V neděli jsme se zúčastnili turnaje v Cholticích. První tři zápasy jsme jasně přehráli a porazili týmy ze Srchu, Choltic aBohemians 1905, hra sice nebyla ideální ale dařilo se nám střelecky. Bohužel poslední dva zápasy jsme vůbec nezvládli. Největším problémem byla naše bídná koncovka, s Nemošicemi jsme byli lepším týmem, měli více ze hry i dostatek šancí, které jsme ale bohužel nedokázali proměnit. S Chvaleticemi byl obraz hry podobný, opět spoustu neproměněných tutových šancí, naopak soupeř trestal téměř každou naši chybu. Celkově jsme skončili na třetím místě, herně se nám turnaj příliš nevydařil. Gratulace Ondrovi Kučerovi, který získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje.

(Autor: Kvapil Sebastián | Datum: 12.06.2016 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis