U-9 (2014) | 04.06.2016

Vítězství v poháru PKFS mladších přípravek.

Dnes si hráči zlato opravdu zasloužili!

Sestava : Čáslavka, Čihák, Dostál, Drobný, Hudák, Komárek, Kvaček, Procházka, Vrážel.

Výsledky.

Skupina : FK-FK Spartak Choceň 8:1, FK-FK Junior Skuteč 12:1, FK-FK Baník Chvaletice 8:1, FK-FK Česká Třebová 11:1.

Semifinále : FK-SK Vysoké Mýto 3:2.

Finále : FK-TJ Lanškroun 6:3.

Pořadí : 1.FK Pardubice, 2. TJ Lanškroun, 3.FK Česká Třebová, 4.SK Vysoké Mýto, 5.FC Hlinsko, 6. FK Spartak Choceň, 7.FK Letohrad, 8.FK Baník Chvaletice, 9.FK Junior Skuteč, 10.SK Nemošice.

Vstup do dnešního turnaje se nám vydařil a po výborném výkonu naše mužstvo zaslouženě zvítězilo. V dalších utkáních jsme pokračovali ve stejném tempu a po dalších třech výhrách jsme základní skupinu jednoznačně opanovali. V semifinále nás čekal tým Vysokého Mýta. Bohužel v tomto zápase se nám střelecky přestalo dařit, nevyužili jsme několik šancí a soupeř šel do vedení. Ve zbytečně  rozkouskovaném utkání moc pěkných akcí neukázal ani jeden tým a do posledních minut nebylo rozhodnuto. Zlomový moment nastal po rohu soupeře, kdy se balónu zmocnil Lukáš a jeho úprk na prázdnou branku zastavil na půlce faulem brankář Mýta, který rozhodčí trestal jeho vyloučením. Z následně rozehraného přímého kopu se nám podařilo vstřelit rozhodující postupový gól. Ve finále se bylo opět na co dívat, brzy jsme šli do vedení a přidali další branky. Ale nadšeně bojující Lanškroun hrát velmi dobře a dokázal výsledek průběžně korigovat. Hra měla spád a myslím, že tohle utkání bylo tím správným vyvrcholením turnaje, kdy se na jeho kvalitě podílely rovnoměrně oba týmy! Rozhodujícím žolíkem v tomto zápase byl nezastavitelný Honza, který vstřelil pět branek! Dnes všichni kluci předvedli velmi kvalitní výkony, s velkou dávkou bojovnosti a obětavosti. Správným tahounem týmu byl Lukáš, který zaslouženě vyhrál cenu pro nejlepšího střelce turnaje!  Výhra poháru je všem hráčům zaslouženou odměnou za jejich celoroční účinkování v krajském přeboru! Poděkování patří také našim fanouškům, kteří opět nezklamali a hnali hráče ke zlatu.

Foto : http://tonamata.rajce.idnes.cz/2016.06.04.finale_Krajska_miniliga_Letohrad/

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 04.06.2016 | Zdroj fotky: )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna