U-9 (2014) | 30.04.2016

Zlaté Kochánky.

První jarní medaile.

Sestava : Čihák, Dostál, Drobný, Kučera, Kvaček, Procházka, Skokan, Veselý, Vrážel.

Umístění : 1.FK Pardubice, 2.FC  Spartak Choceň, 3.FK Ústí nad Labem, 4. FK Příbram, 5.FC Slovan Liberec, 6. FK Mladá Boleslav, 7. SK Dynamo České Budějovice ll, 8. FK Čechie Vykáň, 9. FC Hradec Králové, 10. TJ Sokol Libiš, 11. TJ Březiněves, 12. FK Junior Strakonice, 13. FC Viktoria Plzeň, 14. ISP Nebušice, 15. FC Velké Meziříčí, 16. FK Jablonec, 17. FK Kolín, 18. SK Dynamo České Budějovice l, 19. FK Slavoj Vyšehrad, 20. FK Brandýs – Boleslav.

Výsledky.

Základní skupina : FK-Nebušice 5:1, FK-Libiš 5:0, FK-Vyšehrad 9:0, FK-Č.Budějovice ll 5:1.

Finálová skupina : FK-Ústí nad Labem 4:2, FK-Choceň 3:3, FK-Příbram 2:1.

Vstup do turnaje se nám vcelku vydařil, sice chvíli trvalo, než se kluci probudili, ale časem jsme hru opanovali a první zápas zaslouženě vyhráli. V dalších utkáních to již bylo lepší, soupeře jsme do zakončení příliš nepouštěli a skupinu jsme zaslouženě vyhráli. Jenom byla škoda spousty dalších nevyužitých šancí.

V bojích o medaile nás čekali již silnější týmy. Výborně hrající Ústí nás v úvodu prvního finálového duelu dostalo pod tlak, měli jsme velké štěstí, že jsme neinkasovali jako první. Postupně se naše hra zlepšila a po chybě brankáře jsme šli do vedení. Utkání bylo napínavé až do konce, o našem vítězství se rozhodlo až v závěrečných minutách. O jediné body nás připravilo mužstvo z Chocně. V bojovném klání opět kluci zahodili několik jasných šancí, navíc bylo vidět, že někteří již toho mají plné zuby. Proti Příbrami rozhodovalo, kterému mužstvu zbylo více sil. Naši borci si hrábli až na dno, soupeři toho moc nedovolili a tři body nám zajistily zlaté medaile.

Za dnešní výkon si všichni hráči zaslouží pochvalu, po celý turnaj bojovali a většinu soupeřů i jednoznačně přehrávali. Ovšem koncovka musí být příště lepší! Ale první místo si dnes zasloužili! Dík patří také našim fanouškům za neúnavnou podporu a povzbuzování.

FOTO : http://tonamata.rajce.idnes.cz/2016.04.30.turnaj_Kochanky

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 30.04.2016 | Zdroj fotky: )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

ČPP Servis