U-10 (2013) | 24.04.2016

Turnaj U-10 ve Františkových Lázních

V sobotu jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje ve Františkových Lázních.

Turnaj se nám výsledkově nevydařil, ale kluky bych za výkony docela pochválil. Hrálo se v nezvyklém počtu 6+1 na skoro celou půlku hřiště, hrací doba 14 minut. Kluky žádný soupeř vyloženě nepřeválcoval, byli schopni hrát vyrovnaná utkání. Utkání vzhledem ke krátkému hracímu času a velkému hřišti příliš šancí nenabízela, byla hodně o bojovnosti a o prvním gólu. Sparta byla s námi aktivnější, ale hodně jsme ji potrápili a rozhodla až diskutabilní penalta chvíli před koncem, další utkání byla hodně vyrovnaná, herně i na šance, ale střeleckou smůlu se nám nedařilo přetrhnout takže z toho byly těsné porážky. O umístění jsme německého soupeře přehráli a konečně vstřelili nějaké branky, se Sokolovem jsme pak vedli, ale soupeř vyrovnané utkání otočil. Kluky chválíme za bojovnost a nasazení, měli srovnání se soupeři, se kterými se běžně nepotkáváme a viděli, že stále máme hodně na čem pracovat.

FK Pardubice: Dušek David, Kábele Ondřej, Kaválek Aleš, Kerbler Aleš, Kovárník Vojtěch, Kumpan Daniel, Lorenc Robert, Markl Ondřej, Rešetár Dominik, Svatoň Jakub, Valenta Adam, Vykoukal Tomáš

Zápasy ve skupině:

FK Pardubice – AC Sparta Praha 0:1

FK Pardubice – Reinickendorfer Füchse 0:1

FK Pardubice – Dynamo Č. Budějovice 0:2

FK Pardubice – Leipziger SC 0:2

Skupina o 17. Místo:

FK Pardubice – SC Reide 2:0

Branky: Kovárník, Lorenc

FK Pardubice – Baník Sokolov 1:3

Branka: Rešetár

obsadili jsme 18. místo