U-9 (2014) | 13.02.2016

Stříbro v Heřmanově Městci

Sestava : Čihák, Drobný, Hudák, Koutský, Kučera , Kvaček, Shamshom, Schejbal D. Schejbal F.

Výsledky : Skupina - FK - Hlinsko 3 : 1, FK - RAFK Rajhrad 3 : 5, FK - Přelouč 8 : 0, FK - Lanškroun 3 :2 , ve skupině 2.místo.
Semifinále : FK - Choceň 2 : 2, výhra na penalty. Finále : FK - Chrudim 0 : 5.

Celkové pořadí : 1. MFK Chrudim, 2.FK Pardubice, 3.RAFK Rajhrad, 4.Spartak Choceň, 5.TJ Lanškroun, 6.FK Letohrad, 7.FC Hlinsko, 8.FK Žďas Žďár n.S., 9.SK Nemošice, 10.FK Přelouč.

Další halový turnaj jsme odehráli v Heřmanově Městci. Ve skupině jsme vedle dvou výher podlehli v oboustranně hezkém útočném zápasu Rajhradu a k postupu do semifinále jsme potřebovali přehrát Lanškroun. To se nám po výborném úvodu povedlo a v semifinále nás čekal vítěz vedlejší skupiny z Chocně. Opět jsme skvěle začali a šli do vedení, postupem času nás však soupeř začal přehrávat a zápas skončil po neproměněných šancích na obou stranách zaslouženou remízou. Zlatý gól nepadl ani v prodloužení hraném ve třech, o našem postupu do finále rozhodly lépe zvládnuté penalty. V něm nás čekala ve výborné formě hrající Chrudim, která nám moc šancí nedopřála a zaslouženě finále dominovala. I když se klukům v turnaji někdy nedařilo podle jejich představ, zaslouží pochvalu za bojovnost i za některé opravdu pohledné akce. Poděkování a pochvala patří i rodičům  za podporu během celého turnaje.

(Autor: Doležal Petr | Datum: 13.02.2016 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna