U-14 | 23.12.2015

Trenér U-14 Jaroslav Jelínek si navýšil licenci

Pardubický trenér ligového týmu v kategorii U-14 Jaroslav Jelínek v minulých dnech úspěšně dokončil studium, díky kterému získal mládežnickou trenérskou profi-licenci UEFA A Youth Diploma. K blížícím se vánočním svátkům si tak nadělil pěkný dárek!

"Jsme rádi, že naši trenéři se snaží o zvýšení své profesní kvalifikace," byl potěšen sportovní manažer klubu Vít Zavřel. "Jardovi gratuluji, úspěšné završení studia je důkazem, že v našem klubu pracují s mládeží kvalitní trenéři."

Co získání licence UEFA A Youth Diploma v praxi znamená? Poradili jsme se s webem fotbalové asociace ČR: Trenér s touto licencí je oprávněn vést kolektivy mládeže v nejvyšších stupních mládežnických soutěží a reprezentační mládežnické celky České republiky a Krajských fotbalových svazů.

Pro trenéra týmu U-14 Jaroslava Jelínka (nar. 03.06.1986) tedy letí velká gratulace k završení zmíněného studia!

(Autor: Radek Klier | Datum: 23.12.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet