U-9 (2014) | 28.11.2015

První místo ze sobotního turnaje.

Sestava.

Lukáš Drobný, Jan Dostál, Adam Komárek, Vojtěch Čihák, Přemek Procházka, Ondřej Kučera, Matěj Koutský, Filip Flamík, Petr Bohuněk

Pořadí.

1.FK Pardubice, 2.SK Vyžlovka, 3.Háje SOS, 4.TJ Sokol Hrusice, 5.AFK Pečky, 6.Labský Kostelec.

Výsledky.

FK-AFK Pečky 3:2, FK-SK Vyžlovka 5:1, FK-TJ Sokol Hrusice 2:1, FK-SK Labský Kostelec 3:0, FK-Háje SOS 2:0

Dnešní turnaj v Kostelci nad Černými lesy se nám celkem vydařil. Ovšem vstup do turnaje z naší strany nebyl úplně přesvědčivý, v prvním zápase jsme vedli již o dvě branky, ale vinou našich nedůsledností v obraně se soupeři podařilo vyrovnat. Naštěstí jsme v závěru dokázali vsřelit ještě jednu branku. Ve druhém zápase se náš herní projev výrazně zlepšil, a jednoznačně jsme přehráli domácí tým. Ve třetím utkání jsme byli opět lepším týmem, škoda spousty neproměněných šancí, i tak jsme ale zvítězili, když soupeř snižoval na rozdíl jedné branky až v poslední vteřině utkání. Čtvrté a páté utkání jsme zvládli bez větších problémů a tak jsme na tomto turnaji zaslouženě zvítězili. Pochvalu za dnešní turnaj zaslouží všichni hráči, až na první zápas jsme po celý turnaj předváděli velmi pěkný fotbal.

(Autor: Kvapil Sebastián | Datum: 28.11.2015 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis