U-9 (2014) | 22.11.2015

Zlato z Jaroměře.

Výsledky a hodnocení.

Sestava .

Zelinger Jan, Schejbal Dominik, Schejbal Filip, Drobný Lukáš, Čihák Vojtěch, Bohuněk Petr, Vencl Ondřej, Flamík Filip, Besperát Jakub.

Pořadí.

1. Fk Pardubice, 2. FK Jaroměř, 3. FK Kolín, 4. FC Nový Hradec Králové, 5. TJ Velké Poříčí, 6. JT Slovan Broumov, 7. MFK Nové Město N/M.

Výsledky.

FK – Broumov 8:0, Nové Město 3:1, Nový Hradec 2:0, Kolín 2:2, Jaroměř 5:3, Poříčí 2:2.

Vstup do turnaje se nám povedl a první zápas skončil vysokou výhrou. Ovšem v dalších kláních už to bylo o něčem jiném. Na každý získaný bod se kluci opravdu nadřeli, a žádný soupeř nám nic nedaroval zadarmo. Za celý turnaj jsme nepoznali hořkost porážky, jen je trochu škoda ztracených bodů v utkání s Kolínem. Branku nám soupeř vstřelil pár sekund před koncem zápasu, ale trochu jsme si o ni koledovali. Dnes kluci předváděli vcelku pohledný fotbal, dokázali se prosadit individuálně a občas i pěkně zakombinovali. Nechybělo nasazení a pořádná dávka bojovnosti. Potěšující je i skutečnost že se na vstřelených brankách podílelo více hráčů. Za dnešní výkon zaslouží všichni pochvalu.

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 22.11.2015 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet