0 - Krátké aktuality | 13.10.2015

V sobotu se sešli bývalí pardubičtí fotbalisté

V sobotu 10.10.2015 se v pardubickém penzionu Šenk sešli bývalí pardubičtí fotbalisté, aby zde společně zavzpomínali na svou sportovní kariéru.

Více než dvě desítky bývalých pardubických fotbalistů se sešly v sobotu večer v penzionu Šenk v Pardubicích. Společně zavzpomínali nad kronikami VCHZ Pardubice ze sedmedesátých a osmdesátých let a nechyběla řada historek z jejich sportovní kariéry. "Sešlo se nás tady pohormadě nejvíc, co pamatuji. Máme z toho radost," říkal Stanislav Kocourek, bývalý hráč VCHZ Pardubice a pražské Slavie.

Nabízíme vám fotografii těchto mužů, kteří neodmyslitelně patří k pardubické fotbalové historii. Kliknutím na fotografii se vám zobrazí v plné velikosti.

Spodní řada zleva: Jaroslav Kohout, Aleš Nešický, František Ryba, Jan Vašíček, Jiří Stráník, Josef Kaufman, Miroslav Musil.
Horní řada zleva: Václav Novotný, Stanislav Kocourek, Vlastimil Chlád, Josef Prorok, Jaroslav Hrůza, Paty Valenta, Petr Blažek, Jiří Zelinka, Jan Škrha, Václav Michalec, František Bukač, Jaroslav Hamerský, Petr Čihák, Miroslav Plocek.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.10.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna