U-10 (2013) | 14.09.2015

KM U-10 na Dolíčku

V neděli jsme sehráli na Dolíčku další turnaj krajské miniligy.

Kluky musíme pochválit, že se v každém zápase snažili řešit věci fotbalově, i když z toho pramenily chyby a dostáváme z toho góly. Potěšitelné je, že jsme i proti starším klukům schopni občas úspěšně kombinovat a hrát vyrovnanější zápasy. V zápase s Českou Třebovou odehráli kluci dobrý zápas, za soupeřem zaostali akorát v proměňování šancí. V zápase s Chrudimí jsme na začátku několikrát inkasovali, ale pak se kluci dostali do zápasu a byli jsme schopni předvádět dobré akce a vypracovávat si šance. Chrudimští byli jediní ze soupeřů, kteří se stejně jako my snažili již od golmana kombinovat, i za cenu chybiček a občas lacině obdržených branek, protože nějaké chyby v rozehrávce se v této kategorii udělají vždycky. V posledním zápase podali kluci také podařený výkon a byli odměněni vítězstvím nad Svitavami. Celkově kluky chválíme, za to, co na minilize předvedli, pochvala navíc za předvedené výkony pro Aleše Kaválka.

FK Pardubice: Dušek David, Fidler Viktor, Hájek Štěpán, Hátle Luboš, Kaválek Aleš, Kovárník Vojtěch, Kubín David, Kubín Vojtěch, Lorenc Robert, Markl Ondřej, Svatoň Jakub

FK PARDUBICE – ČESKÁ TŘEBOVÁ „B“ 3:5

Branky: Hátle, Kubín V., Kaválek

FK PARDUBICE – MFK CHRUDIM „B“ 5:10

Branky: Kaválek 2, Fidler, Dušek, Kubín V.

FK PARDUBICE – SVITAVY „B“ 5:4

Branky: Kovárník, Dušek, Markl, Hátle, Svatoň

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 14.09.2015 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj