U-9 (2014) | 12.09.2015

Zlato z Biskupic.

Hodnocení.

Pořadí - 1. FK Pardubice, 2. FK Nový Jičín, 3. SK Louky, 4. Svratka Brno, 5. Futsal Čelechovice, 6. FK Kozlovice, 7. Moravské Prusy.

Výsledky - FK - FK Nový Jičín 5-1, FK - Svratka Brno 5-0, FK - Futsal Čelechovice 3-0, FK - Moravské Prusy 4-0, FK - SK Louky 0-1, FK - FK Kozlovice 3-1.

Sestava - Drobný Lukáš, Čáslavka Ondřej, Flamík Filip, Kvaček Matěj, Komárek Adam, Skokan Filip, Procházka Přemek, Veselý Tomáš.

Dnes jsme sehráli první turnaj letošní fotbalové sezóny. První místo sice potěší, ale ne vše bylo bez chyb. První čtyři zápasy se nám povedly, kluci soupeře přehrávali, dokázali kombinovat a chvílemi hráli opravdu dobře. Pouze zahozených šancí bylo příliš. Velké problémy nás ovšem čekali v posledních dvou duelech. S týmem SK Louky jsme obdrželi zbytečnou branku a i přes náš trvalý tlak jsme tento zápas prohráli. Opět nás zradila koncovka a nadšeně bojující soupeř si výhru zasloužil. Vstup do posledního duelu nám nevyšel, hráči Kozlovic byli lepší a dlouho trvalo, než se kluci probrali. Výborně chytající Tomáš Veselý několikrát zabránil nejhoršímu a držel nás ve hře. Naštěstí nás nastartovala vyrovnávající trefa Filipa Skokana. Poté se nám podařilo přidat další dvě branky a urvat výhru, která nám zajistila zlaté medaile. Děkuji našim fanouškům za podporu a neúnavné povzbuzování.

Odkaz na fotky.

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 12.09.2015 | Zdroj fotky: )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna