U-8 (2015) | 21.06.2015

Třetí místo v Kolíně.

Základní skupina.

FK- Admira Praha 9:1, FK-Bohemians 1905 6:0, FK-FK Kolín 2:1, FK-FAPV Děčín 7:0, FK SC Xaverov 5:2, FK-Dobruška/Opočno 5:2, FK-SFC Opava 7-2.

Finálová skupina.

FK-Ústí nad Labem 2-5, FK-AC Sparta Praha 3:3.

Pořadí.

1. AC Sparta Praha, 2. FK Ústí nad Labem, 3. FK Pardubice, 4. SFC Opava, 5. Baník Most, 6. FK Kolín 1, 7. SK Dolní Chabry, 8. FK SC Xaverov, 9. Dobruška/Opočno, 10. Bohemians 1905, 11. MFK Chrudim, 12. AFK Pečky, 13. FC Slovan Liberec, 14. Admira Praha, 15. FAPV Děčín, 16. FK Kolín 2.

V sobotu jsme se zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Kolíně. Naši borci od samého začátku turnaje předváděli velmi dobré výkony a všechny soupeře, až na vyrovnaný zápas s Kolínem, jednoznačně přehráli. Skupinu jsme vyhráli bez ztráty bodu a postoupili do finálové skupiny. První zápas finálové skupiny jsme sehráli s Ústím nad Labem. Bohužel jsme zaspali začátek a soupeř šel rychle do tříbrankového vedení, sice se nám podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, ovšem Ústí udeřilo ještě dvakrát a zaslouženě vyhrálo. Ve druhém utkání jsme se střetli se Spartou, tento zápas byl velmi vyrovnaný a skončil spravedlivou remízou. Do superfinále jsme se bohužel neprobojovali, i tak jsme ale obsadili pěkné třetí místo. Všichni hráči si zaslouží pochvalu za předvedené výkony, hlavně ve skupině byla naše hra velmi dobrá, kluci předváděli hezký kombinační fotbal a dokázali se prosazovat i individuálně.

Fotky.

(Autor: Kvapil Sebastián | Datum: 21.06.2015 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus