U-19 | 04.06.2015

41. kolo I.DL U19

Stadionek Sparty Brno byl naší předposlední zastávkou v "maratonské" celostátní soutěži dorostu. Hrálo se v neskutečném vedru - bylo 36 stupňů Celsia...

FC Zbrojovka Brno - FK Pardubice   1 : 1  ( 0 : 1 )

B: Kejmar PK ( Málek )

S: Hrnčíř - Řehák, Matějka ( 70. Jedlička ), Staněk, Pánek F. - Bulušek ( 46. Valenta ), Kejmar, Málek, Uhlíř ( 65. Mužík ) - Huf, Formáček ( 75. Stránský )

V první půli jsme šli do vedení, když nejprve Staněk po rohu hlavou nepřekonal domácího golmana, ale následně byl podražen Málek a Kejmar s jistotou proměnil nařízený pokutový kop - 0:1. Domácí ale byli nebezpečnější v koncovce, ale i nepřesnější anebo byl na místě velmi dobře chytající Hrnčíř. Ve druhé půli domácí zaslouženě vyrovnali na 1:1, na druhé straně dvakrát pálil velmi tvrdě a nebezpečně Valenta a do šance se dral Huf. Ani výrazná územní převaha domácích v posledních minutách a velké množství standardních situací nevedlo ke změně stavu a body se tedy dělily.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.06.2015 | Zdroj fotky: )