U-10 (2013) | 16.05.2015

Výsledky 13. kola KM

V sobotu 16. 5. jsme se účastnili našeho posledního kola Krajské miniligy. Tam jsme zůstali poraženi jen v zápasech se staršími kolegy. Ovšem ostudu jsme rozhodně neudělali.

Zápasy s Chocní jsme měli ve svých rukou. Kombinovali jsme a několik gólů bylo krásnou tečkou za povedenou akcí. Taktéž v utkáních s Lanškrounem jsme byli aktivnější, nicméně se nám už nedostávalo toliko sil. Přesto tým ukázal charakter a pokaždé jsme dokráčeli k poklidnému vítězství. Nejzajímavější byly zajisté zápasy s o rok staršími Pardubicemi. Červený tým si v tomto utkání skutečně sáhnul na dno. Makal až do konce a určitě si zasloužil lepší výsledek. Nicméně i soupeř předvedl několik pěkných šancí. V druhém poločase jsme dlouho vedli o gól, ovšem zkušení kolegové skóre v závěru otočili. Za celkovou charakteristiku zápasu se rozhodně stydět nemusíme, ba naopak. Podobně vyrovnanou partii hráli i naši Bílí hráči. Bohužel zahodili několik šancí a soupeř potrestal naše tři individuální chyby. Výsledek určitě nevypovídá o průběhu utkání, zkrátka opět rozhodla zkušenost. Kluky však velmi chválíme za všechny zápasy, a hlavně za výkony proti starším kolegům. Pokud takto zamakáme i proti Slavii na Ondrášovce, tak bude určitě k poražení. Stejně jako ostatní soupeři.

FK Pardubice ,,B“ Červená: Fidrhel Martin – Metelka Ondřej, Kožený Filip, Franc Michal – Halda Marek, Kvapil Jakub – Flaška Jan, Morávek Vojtěch, Smuts Daniel

FK Pardubice ,,B“ Bílá: Korunka František – Vondrouš Jan, Čejka Radek, Novák Filip – Brož Artur, Procházka Bořek – Divišek Vojtěch, Novák Filip, Kaufman Adam

FK Pardubice ,,B“ Červená – Spartak Choceň     8:1

(2x Kvapil, 2x Smuts, 2x Halda, Flaška, Morávek)