U-17 | 10.05.2015

Cenná výhra v derby nad Hradcem

Díky brance Panchártka z úvodu druhého poločasu porazil dorostenecký celek U-17 rivala z Hradce Králové 1:0.

23. kolo

FK Pardubice U17 - FC Hradec Králové U17  1:0 (0:0)

Do Pardubic přijel soused z Hradce Králové a derby přineslo velmi kvalitní utkání, kde si hráči nezůstali nic dlužni. V první půli měli více šancí hosté, když nastřelili dvakrát tyč domácí branky a dvakrát podržel brankář Šmíd. Největší šanci Pardubic měl v první půli Panchártek po centru Březiny, ale míč se nevešel mezi tyče.

Druhý poločas nemohl začít lépe. Po krásné kolmici od Zelinky Jirásek pronikl do vápna a na přední tyči našel dobře naběhnutého Panchártka, který zasunul míč do branky - 41. minuta 1:0! I další minuty patřili domácím a je jen škoda, že nepřidali druhý gól. Zejména šance Zelinky po přečíslení tři na dva volala po brance. Od 60. minuty měli více ze hry opět hosté, ale vyloženou šanci již neměli. Konec zápasu si domácí hráči pohlídali a i proto se mohli po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího radovat z cenného vítězství nad rivalem z Hradce Králové. Pochvala od trenérů pro celý tým.

Fakta - branka: Panchártek. Rozhodčí: Kvaček (Halda, Mrkvička).

Sestava FK PCE U17: Šmíd - Zelinka, Lněnička, Vávra, Březina (60. Novák) - Mužík, Šafařík (77. Jirka), Müller, Nikodém - Panchártek, Jirásek (79. Jantovský).

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 10.05.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis