U-8 (2015) | 26.04.2015

KM Choceň.

Hodnocení.

Dnes jsme sehráli v Chocni další kolo KM. První zápasy proti Vysokému Mýtu se nám moc nepovedly. Tým červených sice v prvním poločase nadšeně bojoval, bohužel po individuálních chybách šel soupeř do vedení. Ve druhé půli nás Vysoké Mýto již přehrávalo výrazněji a zaslouženě zvítězilo. Tým bílých sice hrál o něco lépe, ale v osobních soubojích jsme zaostávali a spoustu jich prohráli. Navíc i řešení našich nemnoha šancí bylo špatné. Zápasy proti domácím již byly lepší, tým červených sice prohrál, ale dokázal se střelecky prosadit. Nebýt opět zbytečných chyb mohl i výsledek být lepší. Býlí tým si ve druhém zápase s chutí zastřílel a malinko zlepšil náladu všech přihlížejících. Červení v posledním duelu trochu prospali první poločas, přidali se opět zbytečné hrubky a soupeř šel celkem snadno do vedení. Ve druhé půli se naše hra zlepšila, ale stačilo to pouze na korekci výsledku. Závěrečný zápas se druhému týmu povedl, kluci předváděli pěkný kombinační fotbal a hlavně ve druhé půli byla radost se dívat. Za předvedený výkon si zasloužili pochvalu od trenérů i potlesk od diváků.

Celkové hodnocení dnešního dne moc pozitivní není. Zbytečné chyby v obraně, nedůraz v osobních soubojích, nepozornost a špatná střelecká muška sráží naši hru dolů. Bohužel výkony většiny hráčů zůstali za očekáváním. Někteří asi zanechali herní i střeleckou pohodu někde v hale. Doufám že ji brzy opět najdou!

Foto z Chocně - http://tonamata.rajce.idnes.cz/

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 26.04.2015 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus