U-8 (2015) | 21.03.2015

Zlatá tečka.

Hodnocení.

Sestava : Drobný Lukáš, Skokan Filip, Hudák Jáchym, Komárek Adam, Dítě Jakub, Čihák Vojtěch, Bohuněk Petr, Koutský Matěj, Veselý Tomáš.

Výsledky : MFK Chrudim bílá 0:1, SK Nemošice 4:1, FC Hradec Králové černá 5:2, Sparta Kutná Hora 3:0, semifinále FC Hlinsko 4:2, finále FC Hradec Králové bílá 3:2.

Pořadí : 1. FK Pardubice, 2. FC Hradec Král. bílá, 3. MFK Chrudim bílá, 4. FC Hlinsko, 5. SK Nemošice, 6. TJ Svitavy, 7.Sparta Kutná Hora, 8. SK Spartak Slatiňany, 9. Hradec Králové černá, 10. MFK Chrudim černá.

Úvodní zápas závěrečného halového turnaje se nám vůbec nepovedl, téměř všichni ještě spali a navíc balón klukům doslova překážel. Nadšeně bojující Chrudim nás přehrávala a po zásluze odešla z tohoto duelu jako vítěz. V kabině trenéři v klidu zápas s hráči rozebrali, a náš výkon se naštěstí postupně zlepšoval. V dalším průběhu turnaje naši borci začali makat, předvedli několik pěkných kombinačních i individuálních akcí a v bráně nás podržel jistým výkonem Tomáš. Nakonec z toho bylo zasloužené zlato, i když k dokonalosti měl dnešní výkon daleko. Všichni ale zaslouží pochvalu za bojovnost, kterou dokázali nahradit nedostatky, které se v naší hře stále objevují. Gratulace Lukášovi za cenu pro nejlepšího hráče týmu.

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 21.03.2015 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna