U-8 (2015) | 11.01.2015

A zase to stříbro.

Hodnocení.

Pořadí : 1.MFK Chrudim, 2.FK Pardubice, FK Spartak Choceň, 4.SK Vysoké Mýto, 5.FC Žďár n.s., 6. AFK Častolovice, 7.SK Holice.

Výsledky : FK-Holice 7-0, FK-Choceň 0-0, FK-V. Mýto 3-2, FK-Žďár 2-1, FK-Chrudim 1-3, FK-Častolovice 1-0.

Do dnešního turnaje dnes kluci vlétli a bez větších problémů porazili mužstvo Holic. Bohužel v dalším průběhu turnaje už tento výkon naši hráči nezopakovali a o výsledek se v každém zápase museli rvát až do konce. S výborně bránící Chocní jsme remizovali a v dalších dvou zápasech jsme urvali tři body až v závěru zápasu. Dobře naši hráči začali proti Chrudimi, vstřelili branku a mohli přidat i další, bohužel přesná střelba nebyla dnes naší doménou. Na rozdíl od nás soupeř své šance proměnil a po zásluze vyhrál tento zápas a následně i celý turnaj. V závěrečném klání jsme navázali na nevýrazné výkony a výsledkem bylo hubené vítězství opět o jednu branku.

I přes zisk stříbrných medailí, dnes trenéři s předvedeným výkonem moc spokojeni nebyli. Snad lze trochu hráče pochválit za bojovnost, ale fotbalově to žádná sláva nebyla. Ale sezóna je dlouhá a věřím, že nás povedenější turnaje ještě čekají.

(Autor: Kvapil Martin | Datum: 11.01.2015 | Zdroj fotky: )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama