U-9 (2014) | 07.12.2014

U-8 na turnaji v Chrudimi vítězně

Na halovém turnaji v Chrudimi jsme se po výkonech, které měly stoupající tendenci, nakonec radovali z prvního místa.

První zápas ve skupině jsme se Šumperkem začali ospale, brzy jsme prohrávali o dva góly, budíček a zlepšená hra s šancemi pak vedla pouze ke snížení. Druhé utkání s Úvaly bylo mnohem lepší, vstřelené branky nás povzbudily a kluci předváděli solidní hru. V posledním utkání skupiny se hrálo bojovné utkání s Havlíčkovým Brodem, jediná vstřelená branka nakonec stačila k vítězství, další šance zůstaly nevyužity. Vývoj ve skupině byl zajímavý, tři týmy měly stejně bodů, počet vstřelených brankek nás posunul do semifinále z prvního místa. V něm nás čekali domácí, kteří se na turnaji prezentovali dobrými výkony. Hrálo se vyrovnané bojovné utkání se šancemi na obou stranách, šťastnější jsme byli nakonec my, branka vstřelená chvíli před koncem nás posunula do finále. V něm nás čekalo do té doby pouze vítězné Vysoké Mýto. Hosté potvrdili své kvality i ve finále, hrál se zajímavý zápas se šancemi na obou stranách. My jsme se dostali do dvougólového vedení, kluci makali a bojovali, a když už se vysokomýtští dostali do šance tak je vyčapal Kuba Svatoň. Nakonec jsme vstřelili ještě jednu branku a dotáhli finále do vítězného konce. Naše hra se postupně zlepšovala a finále pak bylo naším nejlépe odehraným zápasem. Turnaj byl solidně obsazen a měl dobrou kvalitu. Všem klukům patří velká pochvala za výkony, které na turnaji předvedli. Navíc bych vyzvedl Kubu Svatoně za gólmanské výkony, nejlepším gólmanem turnaje se nestal jen proto, že neodchytal všechny zápasy, protože zejména jeho výkon ve finále byl bravurní.

FK Pardubice: Dušek David, Kaválek Aleš, Kerbler Aleš, Kovárník Vojtěch, Kubín Vojtěch, Kumpan Daniel, Rešetár Dominik, Svatoň Jakub, Václavík Patrik

Zápasy ve skupině „B“:

6. SK Úvaly

7. FC Chotěboř

8. Futsal Čelechovice na Hané

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 07.12.2014 | Zdroj fotky: Kumpan Ondřej )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis