U-9 (2014) | 14.11.2014

Halový turnaj U-8 v Jaroměři

V sobotu 8.11.2014 jsme se zúčastnili prvního halového turnaje, ze kterého si kluci přivezli stříbrné medaile.

Turnaj se konal v pěkné hale ASVAJ v Jaroměři. Vstup do turnaje s Novým Městem se nám celkem vydařil herně, soupeře jsme přhrávali, ale po zbytečných chybičkách nakonec utkání dospělo k remíze. Druhý zápas s Černilovem se hrál z obou stran nahoru dolů, o naší výhře rozhodl několik vteřin před koncem Dominik Rešetár. Zápas s Jaroměří byl naším nejhorším na turnaji, kluci si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí sám, chybělo nám nasazení, bojovnost a zaslouženě jsme prohráli. Poté jsme v pěkném utkání porazili Českou Skalici, která nakonec celý turnaj vyhrála. V posledním utkání s Novým Hradcem jsme byli jasně lepší, ale po zbytečných chybách jsme prohrávali a nakonec jsme zápas horko těžko otočili v náš prospěch. Hodnocení našeho vystoupení na turnaji je spíše kladné, výsledky nehodnotíme, stále nám půjde o zlepšování herních dovedností kluků. V tomto směru jsme asi čekali více, ale přechod z přírodní trávy do haly byl znát, kluci si na halu zvykají a doufejme, že se budeme zlepšovat.

FK Pardubice:

Dušek David, Kaválek Aleš, Kerbler Aleš, Kumpan Daniel, Lorenc Robert, Markl Ondřej, Svatoň Jakub, Rešetár Dominik, Valenta Adam

FK Pardubice – Nové Město n.M. 4:4

Branky: Dušek 2, Lorenc, Rešetár

FK Pardubice – Černilov 4:3

Branky: Rešetár 2, Lorenc, Dušek

FK Pardubice – Jaroměř 0:3

FK Pardubice – Česká Skalice 3:2

Branky: Dušek, Rešetár, Lorenc

FK Pardubice – Nový Hradec Králové 3:2

Branky: Dušek 2, Markl

Pořadí: