U-11 (2012) | 19.10.2014

Býškovice Cup a 6. kolo KM Pardubice, Dolíček

Souhrn sobotního turnaje v Neratovicích a 6. kola KM v Pardubicích na Dolíčku.

18.10.2014

Býškovice Cup

1+7

Gamper, Šimon – Belej, Svoboda, Norek, Možíš, Hanč, Bartoníček, Husák, Břeň, Schmidt

1. FK Příbram - FK Pardubice 0:0
FK Tygři Neratovice - FK Pardubice 1:0
FK Louny - FK Pardubice 1:0
FC Mělník - FK Pardubice 1:3 (Husák, Husák, Šimon)
FK Pardubice - FK Dukla Praha 1:2 (Husák)
FK Baník Most - FK Pardubice 1:2 (Schmidt, vlastní)
FK Pardubice - FK Baník Sokolov 0:1
SK Kladno - FK Pardubice 2:1 (Možíš)

Turnaj v Neratovicích se nám nepovedl. I přes herní převahu v prvních třech duelech jsme nedokázali proměnit i ty nejvyloženější situace a čekající soupeř vždy z brejku udeřil. V utkání s Mělníkem jsme konečně prohtrhli střeleckou smůlu, avšak další jedenáct čistých gólových šancí skončilo neúspěchem. V dalších zápasech jsme ke střelecké nemohoucnosti přidali i hrubé individuální chyby, a tak jsme podtrhli nepovedenou sobotu. Mnohdy řešíme situace až moc komplikovaně a nevyužijeme nabízející se jednoduché řešení situace. Kluci si však zaslouží pochvalu alespoň za snahu hrát pohledný fotbal. Turnaj 1+7 jsme hráli po dlouhé době a jsme přesvědčeni, že naše výkony budou mít vzestupnou tendenci.

19.10.2014

neděle

KM Pardubice, Dolíček

1+5
2x15 minut

1 - Starý, Kačírek, Matys, Růžek, Svoboda, Břeň, Mejzlík, Novák

FK Pardubice - FK Pardubice 05 3:2
Růžek, Šimon, Růžek

FK Pardubice - TJ Lanškroun 9:1
Šimon (Svoboda), Šimon (Novák), Novák (Šimon), Novák, Šimon (Růžek), Břeň, Novák, Kačírek, Kačírek (Svoboda)

FK Pardubice - FK Spartak Choceň 9:0
Šimon (Mejzlík, Matys) Novák (Kačírek), Svoboda (Šimon, Novák), Novák, Novák, Šimon (Svoboda), Kačírek (Šimon), Svoboda, Šimon (Novák)

2 - Moka, Orem, Žiak, Sokol, Belej, Možíš, Schmidt, Vojtěch

FK Pardubice - FK Pardubice 05 11:4
Možíš, Belej, Možíš (Schmidt), Sokol (Možíš Schmidt), Schmidt (Žiak), Žiak, Možíš, Možíš, Sokol (Žiak), Sokol (Možíš, Vojtěch)

FK Pardubice - TJ Lanškroun 12:2
Belej (Možíš), Možíš (Moka, Belej), Belej (Vojtěch), Belej (Vojtěch), Žiak (Orem), Možíš (Sokol, Belej), Sokol (Možíš), Schmidt (Sokol), Schmidt, Žiak (Možíš, Schmidt), Schmidt (Vojtěch), Sokol

FK Pardubice - FK Spartak Choceň 13:0
Žiak (Sokol), Schmidt, Sokol (Belej, Možíš), Schmidt (Sokol), Možíš, Sokol, Sokol, Belej (Možíš), Možíš (Schmidt), Belej (Sokol), vlastní, Orem (Sokol, Belej), Možíš (Sokol)

Oproti sobotě jsme se v neděli střelecky prosazovali daleko více. Řada branek padla po pěkných akcích na jeden dotek. Ve vší úctě k soupeřům však musíme poznamenat, že nás čekají těžší soupeři proti kterým se ukáže reálná síla týmu a hlavně jednotlivců. Vše je třeba dělat ve větší rychlosti a co nejvíce omezit zbytečné chyby v rozehrávce.

Děkujeme hráčům za předevedené výkony!

(Autor: Martin Mišovec | Datum: 19.10.2014 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

ČPP Servis